Vianočné stretnutie a Silvestrovské stretnutie 2017

POZVÁNKA

Vianočné stretnutie na Štefana na Kačíne 26.12.2017 od 10:00 hod.

Silvestrovské stretnutie na Malom Slavíne 31.12.2017 od 10:00 hod.

TJ TESLA Bratislava organizuje  silvestrovské stretnutie bratislavských turistov

aj cykloturistov na Malom Slavíne v Malých Karpatoch.

Miesto stretnutia: Malý Slavín v Malých Karpatoch (medzi Račou a Mariankou)

Záver cyklosezóny, 21.10. 2017.

Cykloklub  APOLLO usporiadal dňa 21.10. 2017 cyklotúru "Záver cyklosezóny".

Prezentácia bola 10:45 hod. bufet ŠIMaNI, Vlčie hrdlo 77, štart o 11:00 hod. Prihlasovalo sa na mieste štartu. Trasa bola po hrádzi na ľavom brehu Dunaja – Hamuliakovo – Kyselica (prevoz kompou) – Vojka – cieľ bufet Vyza. Od 16:30 hod. bolo občerstvenie, hudba. Dĺžka trate 70 km.

Dobrá nálada, napriek nepriaznivému počasiu, nechýbala.

Výkonný výbor CYKLOKLUB APOLLO

Reportáž z cykloakcie.

Fotografie Evy KOVANIČOVEJ a Ladislava ZVADU.

Cyklotúra do Karpát dňa 20.5.2017

Cykloklub Apollo zorganizoval v sobotu 20. mája cyklotúru na cyklomost SLOBODY (Schlosshof), na ktorej sa zišlo 18 cyklistov,

V dôsledku veľmi veterného počasia sme zvolili trasu cez Karpaty.

Štart o bol 10:30 hod. Bratislava, Petržalka, Tyršovo nábrežie pri Starom moste. Trasa viedla cez Patrónku - Železnú studničku - Biely kríž na Zabudnutý kút. Tam sme si urobili prestávku s občerstvením. Ďalej sme pokračovali na turistické miesto Červený domček a potom do Stupavy na Stupavské trhy. Cestou späť sme prešli okolo cyklomosta Slobody na Devín. Trasa mala celkovo 70km.

Fotografie.

Cyklotúra ,,Vítanie jari“, 29. apríl 2017.

Cyklotúra Vítanie jari sa konala 29. apríla 2017

Na túto tradičnú akciu, ktorá sa konala už po dvadsiaty raz, prišli na štart skoro všetci cyklisti v klubových dresoch. Trasa viedla po hrádzi na ľavom brehu Dunaja okolo Hamuliakova do Kyselice. Kompou do Vojky potom cez Divokú vodu v Čunove. Cieľ bol v bufete Vyza, kde bolo občerstvenie. Celým podujatím sprevádzala šesťdesiatich účastníkov jarná atmosféra.

Tento deň spojený s cyklistikou sa všetkým páčil a už sa tešíme na ďalšie aktivity, ktoré nás tento rok čakajú.

Ladislav Zvada

Fotografie.

Devínska 37 Cyklotrasa: Račianske mýto – Devín v sobotu 22.4.2017

Organizátor TJ Tatran Devín pozýva Vás všetkých na 29. ročník Devínskej 37

TRASA: Bratislava Račianske mýto – Svätý Jur – Biely Kríž - U Slivu – Marianka – Stupava – Devínske Jazero – Devín.

ŠTART: 9:30 Račianske mýto